Початок бізнесу з Китаєм, як варіант успішного старту

Початок бізнесу з Китаєм, як варіант успішного старту

Автор

Вартість товарів народного споживання в Китаї на 30-60% дешевше, ніж аналогічного товару на вітчизняних ринках. Низька собівартість виробництва і фанатичне ставлення китайців до праці додало значний поштовх розвитку китайської економіки в останнє десятиліття. Величезний асортимент продукції, починаючи від текстилю, одягу взуття, іграшок і закінчуючи промисловим, медичним обладнанням та електронікою не залишився непоміченим з боку вітчизняних бізнесменів. Співпраця з китайськими виробниками відкрило нові можливості для стабільного зростання та примноження прибутку. Тепер і Ви зможете дізнатися, що потрібно на шляху до успіху.

З чого почати?

Спочатку варто визначити товар, який Ви будете ввозити з Китаю. Критерії відбору різні, але обов’язково слід оцінити прибутковість, обсяг попиту на цей товар і наявність конкурентів.

Визначивши товар, необхідно дізнатися, хто в Китаї його виробляє. Способи пошуку виробників відрізняються термінами виконання, вартістю, глибиною одержуваної інформації і широтою охоплення потенційних постачальників. Ми рекомендуємо Вам такі як: маркетингове дослідження в Китаї, яке дозволяє отримати звіт з інформацією про 5-10 постачальників в термін від 5 до 21 дня.

Заочне відвідування виставки дозволяє отримати в термін до 7-ми днів повну інформацію про ціни, якості продукції, контактах постачальників, представлених на тій чи іншій виставці в Китаї. При цьому організатори виставки перевіряють постачальників на надійність і шахраям туди не потрапити. Заочне відвідування дозволяє економити до $ 500 на атестації та інспекції китайського підприємства.

Бізнес-тур — за рахунок вартості перельоту і проживання відрізняється високою вартістю, але дозволяє особисто поспілкуватися з потенційними постачальниками, оцінити якість товару, провести переговори та прийняти рішення про співпрацю безпосередньо в Китаї.

На наступному етапі слід переконатися в тому, чи можна довіряти постачальнику? Якщо Ви отримали контакти постачальника, але не впевнені на 100% в його порядності, проведіть атестацію і інспекцію китайського підприємства. Ця послуга дозволить Вам перевірити реєстраційні дані, ліцензії і реальне наявність виробничих потужностей, провести переговори з представниками фабрики.

Далі слід укласти контракт з китайським постачальником. Він повинен бути юридично грамотним, відповідати вимогам законодавства КНР і детально описувати всі умови співпраці: виробництво і поставку, вартість, терміни, ризики, відповідальність сторін і т.п. У разі виникнення спірних ситуацій, контракт буде Вашим єдиним вагомим аргументом в суді.

Після завершення виробництва в Китаї необхідно перевірити і оформити готове замовлення перед відвантаженням. На цьому етапі важливо перевірити якість товару і кількість відповідно до контракту. Постачальник може недовантажити або відправити неякісний товар. Щоб уникнути «сюрпризів» при отриманні партії слід обов’язково проводити контроль якості і відвантаження.

Вибрати найбільш оптимальний спосіб доставки з Китаю і доставити товар одним — море, авто, авіа або ж / д, в залежності від виду вантажу, термінів і міста доставки.

Після прибуття в країну, вантаж проходить митне очищення

Тепер залишається забрати вантаж з нашого складу або скористатися послугами кур’єрських служб.

Відносно доставки товара з самого Китаю, є масса варіантів. Багато людей, які вже пройши шлях успішного підприємця на співпраці з китайцями, говорять, що варто звернути увагу на http://www.ukr-china.com/uslugi/dostavka-sbornih-gruzov/. Це сайт компанії, яка вже не перший день на ринку, мають гарні відгуки, при цьому досить приємні ціни.